Цю емблему України треба також знати
Конвертами ходи  не треба відсилати
а компютери потрібно долучати
_______________________________________________________________________________________________________________
International Correspondence Chess Federation-офіційна емблема міжнародної федерації заочних шахів.
 Віце-чемпіонка світу в грі за листуванням серед жінок:                            10 Ledies World Championship Final .
Після двох з половиною років впертої боротьби завершився фінал 10-го чемпіонату світу серед жінок 10 Ledies World Championship Final .
Декілька місяців залишалася незакінченою лише одна партія: Перевьорткіна (Росія) – Дамбраускайте (Литва). Перемога у цій партії виводила переможицю на перше місце, нічія – і чемпіонкою стає наша Тетяна Мойсеєнко. Ми до останнього плекали надію, що ця партія закінчиться унічию. Однак, росіянка додушила свою суперницю на 68-му ході і наздогнала нашу Тетяну. Але SB-коефіцієнт виявився у нашої шахістки трохи нижчим. Можна сказати, що золото і срібло визначив фотофініш.
У підсумку Ірина Перевьорткіна і Тетяна Мойсеєнко набрали по 6 очок (+2=8-0). Бронза у словацької шахістки Славоміри Хулесової, що відстала від лідерів на 0,5 очка.
Срібло Тетяни Мойсеєнко – безумовний успіх. Адже з України шахістка лише вдруге попала у фінал жіночого чемпіонату: раніше у фіналі 4-го чемпіонату світу (1984-1992 роки, пошта) боролася наша Світлана Ігнатенко. Додамо, що Тетяна на очко перевиконала кваліфікаційний рубіж жіночого гросмейстера LGM і тепер очікує рішення конгресу в Албені про затвердження цього високого звання!
В шахи Тетяну навчив грати в дитинстві її тато, у шкільні роки брала участь в учнівських турнірах. Заочною грою зацікавилася 8 років назад і, як бачимо, небезуспішно. Поздоровляємо Тетяну Мойсеєнко з великим успіхом і зичимо нових перемог !
На знак велечезного успіху талановитої шахістки пропонуємо всім подивися                                    "ШАХОВУ РАПСОДІЮ" автора Андрія Шеретюка тата успішної шахістки:
Для того щоб грати-потрібно організуватися і  правила знати:
_____________________________________________________________________________________
Журнал для любителів гри за листуванням Ферншах.Журнал міжнародної федерації(ІКЧФ).
Журнал для настоящих "любителів-гурманів шахістів",які люблять добре коментовані і аналізовані партії.Заочники, ніде правди діти, аналітично краще підковані,чим шахістами за доскою.Журнал 1994 року , коли компютери ще входили в моду.Тому і цінність цього журналу:
Дванадцять номерів цього журналу.Один журнал 7/8 подвійний.Що особливе-це ном.3 цього журналу,де зображений на фото наш київський гроссмейстер ІКЧФ-А.І. Фролов з яким я познайомився в Ш/Ш "АВНГАРД"і ми з ним спілкувалися декілька раз.Це вже історія.Більш детально про ці журнали напишу пізніше.
Ціна номера-
35 грн.
_____________________________________________________________________________________
Дипломи та медалі і футляр(справа в ряду):
_____________________________________________________________________________________
Рішення  конгресу ІКЧФ про присвоєння звання   IM, SIM ,а зараз він вже гроссмейстер Микола Папенін:
Такі документи видає ІКЧФ
____________________________________________________________________________________
На сайт ФЗШУ можливо зайти через мій  розділ РЕКЛАМА:
      1995г.
Всі права захищені.Copyright © 2017.сhess-bar.